Mentalny wpierdol.

Koty, są takie dni, kiedy chce się po prostu wszystkim zajebać.
Takie nastawienie miałam wczoraj, więc żeby go nie zmarnować, postanowiłam zaprosić Was na wspólną przejażdżkę po internetach.

 

Już raz byliśmy wspólnikami. Nie od dziś na Zachodzie widzą nas jako pomocników Hitlera.

 

Wiadomiks, temat na pierwszą stronę.
Zapomnieli dodać, że widzą nas też jako złodziei, brudasów i kłamców.

Nikt też nie nadmienił, ile razy Polska płaciła już odszkodowanie za to, że na jej terenie mordowano żydów i kto usłużnie się na to zgodził. Dla ułatwienia dodam, że jest rudy.

 

Andrzej Duda przyłapany w kościele na rozmowie przez telefon.

 

Mógł poczekać do wyborów, wtedy to by nawet siatki z koksem nikogo nie dziwiły, ani nie szokowały, no nie? A tak poważnie, to co z tymi telefonami, czemu jeszcze nie są zaszyte w skroń?

Ale spoko, zaraz później pan Duda nadrabia, czytam w kolejnym nagłówku, bo na Wawelu szokuje słowami

 

Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie.

Może gadał przez Skajpa, a wszyscy się niezdrowo jarają.

 

6 rzeczy, które są luksusem, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę.

 

Podpaski, dach nad głową, ołówek. I miało być sentymentalnie i podniośle, a wyszło jak zwykle – czyli narzekamy, że narzekamy. Nic, tylko położyć się krzyżem i dziękować panu. W opcji jest też zrzucenie ciuchów z sieciówek i bieganie nago na łące.

 

Jak przeżyć poniedziałek i nie zwariować?

 

Nie kumam tego hejtu w stronę poniedziałków. Wyobrażam go sobie, jak siedzi w kącie i ma głęboką depresję, niską samoocenę i myśli samobójcze, bo wszyscy wolą nawet niedzielne popołudnie, wiejące laciem, od niego. To bardzo nieuprzejme ze strony ludzi, nienawidzić kogoś tylko dlatego, że nie jest popularnym i kochanym przez wszystkich piątkiem.

 

Pisarz Witkowski w kapeluszu z symbolem SS.

 

Wielkie mi co. Czekam, aż w studio spotkają sie politolog, psycholog i jakiś inny homoseksualista, żeby zgodnie stwierdzić po godzinnej dyskusji, to co wszyscy widzą po 5 sekundach patrzenia na Witkowskiego: jest gruby i brzydki.

 

zdjęcie: via Pinterest

Dodaj komentarz