prasówka.

Dawno nie było, ale nie myślcie, że zapomniałam. Zapinajcie pasy, Kotulki, jedziemy na prasówkę, czyli luźne skojarzenia po natknięciu się na debilne tytuły w równloegłej czasoprzestrzeni.

 

“Twój Ruch to już historia. Janusz Palikot zlikwidował klub poselski, zostanie mu tylko koło”

 

Jakie koło, myślę. Może hula-hop?
Moje myśli wsiadły już na rumaki i galopują przez puste stepy czwartkowego, zimnego poranka. Mijają polityków, którzy ze smutnymi twarzami kręcą hula-hopami, bo wszystkie kluby zostały zlikwidowane, a ekipa telewizyjna ich nagrywa, wprost opisuje zestawienia rekordów, a ja już nie żyję, bo to się dzieje za milion lat.

 

“Jerzy Buzek chwali się, że założył różne skarpetki”

 

Jest czym. Ja też noszę różne, w imię zasady fuck the system, która to mój brat propagował w liceum. Propagował też wtedy picie taniego wina i niemycie się wieczorem, ale tylko różne skarpety zostaly ze mną do dziś.
Wchodzę w link, chodzi o Międzynarodowy Dzień Zespołu Downa. Okej.
Jakoś tak mu nie ufam, w końcu nadchodzą wybory.

 

“Dziewczyny, robimy to źle! Siedem błędów, które popełniamy, goląc nogi”

 

Masz ci los. Robię to od grubo ponad 10 lat i chuj, i tak robię źle, a robię to tak źle, że wie o tym nawet jakaś pani z internetu.
Pewnie też źle maluję rzęsy, wkładam buty i składam serwetki (edit: nie składam serwetek, bo nie mam). Mózg mi się lasuje, bo myślę o tym, ile razy dzisiaj na całej linii spierdoliłam bycie kobietą.

 

“Konkubinat to grzech. Ta kampania podzieliła… samych katolików”

 

Keep calm and don’t kocia łapa.
KURWAAAA, poważnie? Maja takie koszulki, te dzieci z oazy i potrząsają rękami papieża na zdjęciu.
Seks się sprzedaje, i wiedzą o tym nawet wierzący i księża. A sprzedaż równa się pieniążki, dlaczego ludzie dalej się podniecają pieniędzmi, skoro dostęp do porno jest szeroki i za darmo?
Kłamstwo to grzech. Cudzołożenie to grzech. Kradzież to grzech. Dopóki Ci fanatycy nie wybiorą się na Wiejską, żeby ewangelizować pomioty szatana, są dla mnie bezużytecznym stekiem bzdur.

 

“8+ kroków, które możesz wykonać, aby mieć dobry sen”

 

Ja znam dwa, które gwarantują sen mocny, ale niekoniecznie dobry.
1. Kup flaszkę.
2. Wypij ją.

 

Do zobaczenia Kotałki, całuski.


zdjęcie: via Pinterest

Dodaj komentarz